Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ziemassvētku pasākums 8.klasēs

Publicēja 2015. gada 18. janv. 23:11Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 18. janv. 23:12 ]

   

   18. decembrī skolā valdīja pirmssvētku noskaņojums. Semestris noslēdzies, darba rezultāti zināmi, Ziemassvētki tuvojas. Skolā izveidojusies skaista tradīcija – jauks pasākums katrā klašu paralēlē, kura laikā tiek sumināti labākie mācībās, klašu kolektīvi apmainās dāvanām,  dziedātas Ziemassvētku dziesmas, prezentēta klases dzīve 1.semestrī.

   8.klašu skolēniem šogad pasākums izdevās īpaši sirsnīgs un jauks. Protams, to sekmēja skolotājas Jevgēnijas  Bizņas rotātā skatuve, mūzikas skolotājas Ritas Andrejevas  vadītās  grupas ‘’VELAIV” izpildītās dziesmas ‘’Ziemassvētki ir brīnums!’’ un ‘’Sniegs krīt.’’, kā arī pasākuma vadītāju  Ērikas  un Ņikitas stāstījums  par Jēzus piedzimšanu un jaukajām Ziemassvētku tradīcijām. Klašu  pārstāvji  Daniils Cimmermans, Artūrs Verigo un Deniss Seļezņovs pastāstīja par savas klases interesantākajiem un spilgtākajiem notikumiem.

   


   Skaistus apsveikuma  vārdus klātesošajiem veltīja skolas direktore Ludmila Senčenkova un pasniedza Sudraba pateicības 8.a klases skolēniem: Viktorijai Brazevičai, Staņislavam Kitokam, Ilonai Lukaševičai, Denisam Seļezņovam,     Danai Solimai, Artūram Verigo, Ērikai Zaikovskai. Apsveicam!

   Pasākuma izskaņā skanēja dziesma ‘’Show is falling’’, bija nedaudz skumji, jo gribējās  turpinājumu, gribējās dziedāt vēl.

   Paldies visiem, kas centās un radīja šo pasākumu!

Jevgēnija Sergejenko, vizuālās mākslas skolotāja
Comments