Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ziemāssvētku un jaungada pasākumu kaleidoskops

Publicēja 2013. gada 9. janv. 03:10Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 9. janv. 06:47 ]

   2012. gada nogalē skolā notika tradicionālo Ziemassvētku un jaungada pasākumu cikls. Viss sākās ar jauko Ziemassvētku koncertu virkni katrai klašu paralēlei. Par koncertiem mēs pateicamies skolas solistiem, koriem un ansambļiem, kā arī skolotājiem Ritai Andrejevai, Nadeždai Timofejevai, Jekaterinai Aleksejevai, Nadeždai Grebjolkinai, Jeļenai Kļimovai un Jevgēnijai Sergejenko. Katram skolēnam bija brīnišķīga iespēja baudīt burvīgo Ziemassvētku gaisotni un mūsu vokālistu meistarību.

1_4kl_ziemassvetki

5_6kl_ziemassvetki


7_8kl_ziemassvetki   20.decembrī skolas aktu zālē notika kārtējais Ziemassvētku dziesmu festivāls vidusskolēniem. Skanēja tradicionālas Ziemassvētku dziesmas angļu, vācu, latviešu un krievu valodā. Dalībniekus pārsteidza loterija, kurā katrs bija laimējis kādu dāvaniņu. Paldies pasākuma organizatoriem - skolēnu parlamentam un skolotājai Irēnai Bovtramovičai.

9_12_kl_ziemassvetki   Ziemassvētku volejbola turnīrā piedalījās komandas no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas pamatskolas un Krāslavas Valsts ģimnāzijas. Turnīra rezultāti:
Meitenes:
I vieta – Krāslavas Valsts ģimnāzija
II vieta – Varavīksnes vidusskolas 12.kl. komanda.
III vieta – Varavīksnes vidusskolas 9.kl. komanda.
Zēni:
I vieta – Krāslavas Valsts ģimnāzija
II vieta – Varavīksnes vidusskolas 12.kl. komanda
III vieta – Kraslavas pamatskolas komanda

ziemassvetku_volejbols


   Šoreiz 9 jaungada pasakas „Brīnumtorte” izrādes apmeklēja vairāk nekā 2500 skatītāju. Šogad skolā tika organizēts 24.uzvedums, kuru veidoja un tajā piedalījās 140 cilvēki. Nākamgad mūsu skolas pasaku gaida sudraba jubileja!

   Jaungada JAK spēle šogad notika 30.decembrī Kultūras namā. Tā bija jau 15. jaungada spēle. Zāle bija pilna! Spēlē piedalījās skolēnu, absolventu un vecāku komandas. Kompetentā žūrija nolēma, ka katrai komandai bija savas stiprās puses un nosauca visus dalībniekus par uzvarētājiem!

Comments