Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Ziņas no AFS apmaiņas programmas

Publicēja 2012. gada 27. nov. 00:49Ilona Kolodnicka   [ atjaunināts 2012. gada 27. nov. 00:51 ]
   
AFS Latvijā vairāk un vairāk attīstās. Arī mūsu skolā bija tāda iespēja piedalīties nelielā apmaiņas programmā starp krievu un latviešu ģimenēm. Kurā es labprāt pieteicos piedalīties.
   9 dienas es dzīvoju Rudzīšu ģimenē Rīgā! Pirmās satikšanas bija ļoti labas un labsirdīgas, tāpēc vēlāk es ar prieku braucu uz Rīgu. Kad es biju Rīgā, mēs daudz ko apskatījāmies un visi kopā aizbraucam uz Siguldu, Turaidi un uz laukiem. Pēdējo reizi es biju 3 dienas. Tas bija Latvijas Republikas Proklamēšanas 94. gadadienā. 18.novembrī mēs pastaigājāmies pa veco Rīgu, kur apskatījāmies "Staro Rīga", vēlāk aizgājām uz uguņošanu. Tas bija neaizmirstami. 
Rudens brīvlaikā pie manis atbrauca Reinis. Tajā laikā kamēr viņš ciemojas pie mums, mēs aizbraucam uz Daugavpili, uz Aglonu un pastaigājāmies apkārt Krāslavai. Krāslavā mēs apskatījāmies visievērojamākās vietas un aizgājām pie V.Pauliņa, kur izdarījām sev atmiņā nelielas medaļas. 
Es esmu priecīga par to ka piedalījos šajā programmā un ieteicu arī citiem piedalīties šajā programmā. Jūs neko nezaudēsiet, tikai uzlabosiet valodas prasmes.
                                                                                   Elvīra Jančevska, 8.a kl.


Comments