Mācības‎ > ‎

Pulciņu darba grafiks

2016./2017.m.g.

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Interešu  izglitības nodarbības

 

 

 

 

 

Vokālais ansamblis “Skolas kvartāls” 10.-12.kl. (R. Andrejeva)

 

 

15.50-17.20

 

 

Vokālais ansamblis “Tip-top” 5.-6.kl. (R. Andrejeva)

14.50-15.35

 

 

14.50-15.35

 

 Vokālais ansamblis “Mix” 10.kl.(R. Andrejeva)

15.35-16.20

 

 

 

 

Vokālais ansamblis “VELAIV” 8.-9.kl.(R. Andrejeva)

 

15.40-16.25

 

15.40-16.25

 

Vokāla studija “ARITA” 1.-12.kl. (R. Andrejeva)

16.30-17.15

16.30-17.15

 

 

 

Vokālais ansamblis “Dziesmu kamoliņš” 3.kl.(N. Tadello)

14.50-15.35

 

 

14.50-15.35

 

Vokālais ansamblis “Saules stariņi” 2.kl.(N. Tadello)

 

13.10--13.55

13.10--13.55

 

 

Vokālais ansamblis “Zvaizgnīte”4.kl.(N. Tadello)

 

15.40-16.05

 

 

12.45-13.05

Šaha klubs 1.-417.10.kl. (Ē.Zaikovskis)

14.50-15.35

 

14.50-15.35

 

 

Debašu klubs  „Stigma” 7.-12.kl. (V. Purpiša)

 

 

15.40- 17.10

 

 

Klubs “Varavīksne” 8.a kl. (G. Mikulāne)

 

 

 

14.50-15.35

 

Vizuālās mākslas pulciņš “Mozaīka”5.-12.kl.   (J. Sergejenko)

 

 

14.50-16.30

 

 

Valodu teātra grupa  „Nerrs” 8.-12.kl. (A. Jakubovskis)

 

 

15.40-16.25

14.50-16.30

 

Tautas deju kolektīvs „Varavīksnīte” 4.kl. (N. Adamoviča)

14.00-14.45

14.00-15.30

 

 

 

Tautas deju kolektīvs „Draiskuļi” 3.kl. (N. Adamoviča)

13.10-13.55

 

 

13.10-14.40

 

Tautas deju kolektīvs „Austriņa” 5.kl.(N. Adamoviča)

12.45-13.05

 

14.00-15.35

 

12.45-13.05

Tautas deju kolektīvs „Cerība ” 6.-7.k(N. Adamoviča)

 

 

 

14.50-15.35

 

Tautas deju kolektīvs”Dzirkstīte” 2.kl. kl. (N. Adamoviča)

 

13.10-13.55

13.10-13.55

 

 

5.-10. Klašu  koris (R. Andrejeva)

8.15-9.00

14.50-15.40

12.45-13.05

12.45-13.05

 

2.-4.klašu koris (N. Tadello)

14.00-14.45

 

 

14.00-14.45

13.10-13.55

Novada zēnu kora grupa „Bundzinieki” (R. Andrejeva)

 

14.00-14.45

14.00-14.45

 

 

Galda teniss „Ping-pong” 4.-9.kl. (I. Lukša)

 

14.50-15.35

14.50-15.35

 

 

Atletiskais klubs „Spēkavīrs” 9.-12.kl.(I.Lukša)

15.40-16.25

15.40-16.25

 

 

 

Volejbols  „Temps” 9.-12.kl. (I. Lukša)

 

 

 

19.00-20.30

 

Basketbols  „Ātrā bumba” 5.-9.kl.(I. Bernāte)

 

14.40-16.10

14.40-16.10

14.50-15.35

14.00-14.45

Vingrošanas korekcijas pulciņš „Grācija” 1.-4.kl.(V.Bartkeviča)

14.10-14.55

 

14.10-14.55

 

 

Pulciņs  „Karstā bumba” 3.-4.kl.(V. Bartkeviča)

 

 

 

 

13.20-14.50

Mākslas pulciņš  “ Spektrs” ( V. Plotka)

15.00-15.25

 

 

 

15.00-15.25

Vizuāli plastiskās mākslas pulciņš „Bērnu radoša darbnīca”

 

14.00-14.45

 

 

 

Fotostudija „Impulss” (A. Lukša)

 

 

 

 

14.50-16.20

Tehniskā modelēšana 3.-4.kl ( P. Boločko)

13.10-13.55

 

 

13.10-13.55

 

Robotikas pulciņš 8.-9.kl. (J.Stepiņš)

 

15.30-17.00

 

 

 













 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Interešu  izglitības nodarbības

 

 

 

 

 

Valodu teātra grupa  „Nerrs” 8.-12.kl. (A. Jakubovskis)

 

 

 

14.50-16.30

 

Tautas deju kolektīvs „Varavīksnīte” 4.kl. (N. Adamoviča)

14.00-14.45

14.00-15.30

 

 

 

Tautas deju kolektīvs „Draiskuļi” 3.kl. (N. Adamoviča)

13.10-13.55

 

 

13.10-14.40

 

Tautas deju kolektīvs „Austriņa” 5.kl.(N. Adamoviča)

12.45-13.05

 

14.00-15.35

 

12.45-13.05

Tautas deju kolektīvs”Dzirkstīte” 2.kl. (N. Adamoviča)

 

13.10-13.55

13.10-13.55

 

 

5.-10. klašu  koris (R. Andrejeva)

8.15-9.00

14.50-15.40

12.45-13.05

12.45-13.05

 

2.-4.klašu koris (N. Tadello)

14.00-14.45

 

 

14.00-14.45

13.10-13.55

Novada zēnu kora grupa „Bundzinieki” (R. Andrejeva)

 

14.00-14.45

14.00-14.45

 

 

Galda teniss „Ping-pong” 4.-9.kl. (I. Lukša)

 

14.50-15.35

14.50-15.35

 

 

Vingrošanas korekcijas pulciņš „Grācija” 1.-4.kl.(V.Bartkeviča)

14.10-14.55

 

14.10-14.55

 

 

Tehniskā modelēšana        3.-4.kl         ( P. Boločko)

 13.10-13.55

 

 

13.10-13.55