Sludinājumi‎ > ‎

2016

Tirgus izpēte par saimniecības materiālu iegādi

Publicēja 2016. gada 9. febr. 08:38Varaviksne Skola   [ atjaunināja Janis Administrators 2016. gada 9. febr. 08:38 ]

   Krāslavas Varavīksnes vidusskola veic tirgus izpēti par saimniecības materiālu iegādi skolas vajadzībām. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: sekretare_vvs@inbox.lv , vai iesniedzot aploksnē kancelejā (N.Rancāna iela 4, Krāslava, Krāslavas novads ) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt informāciju par tirgu izpētes priekšmetu: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Aleksandrs Kļimovs mob. 29384137, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv. Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt organizatorisku informāciju par tirgu izpētes procedūru:
Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Igors Markušenoks, mob. 27016090, e - pasts sekretare_vvs@inbox.lv.
Kontakttālrunis 65681468, fax. 65681468.

Tirgus izpēte par kancelejas preču un rasēšanas instrumentu iegādi

Publicēja 2016. gada 9. febr. 08:34Varaviksne Skola   [ atjaunināja Janis Administrators 2016. gada 9. febr. 08:34 ]

   Krāslavas Varavīksnes vidusskola veic tirgus izpēti par kancelejas preču un rasēšanas instrumentu iegādi skolas vajadzībām. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: sekretare_vvs@inbox.lv vai iesniedzot aploksnē kancelejā (N.Rancāna iela 4, Krāslava, Krāslavas novads ) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt informāciju par tirgu izpētes priekšmetu: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Aleksandrs Kļimovs mob. 29384137, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv . Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt organizatorisku informāciju par tirgu izpētes procedūru: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Igors Markušenoks, mob. 27016090, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv.

Tirgus izpēte par dezinfekcijas, tīrīšanas, virtuves saimnieciski higiēnisko līdzekļu iegādi

Publicēja 2016. gada 9. febr. 08:31Varaviksne Skola   [ atjaunināja Janis Administrators 2016. gada 9. febr. 08:31 ]

   Krāslavas Varavīksnes vidusskola veic tirgus izpēti par dezinfekcijas, tīrīšanas, virtuves saimnieciski higiēnisko līdzekļu iegādi skolas vajadzībām. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: sekretare_vvs@inbox.lv, vai iesniedzot aploksnē kancelejā (N.Rancāna iela 4, Krāslava, Krāslavas novads ) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt informāciju par tirgu izpētes priekšmetu: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Aleksandrs Kļimovs mob. 29384137, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv .
Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt organizatorisku informāciju par tirgu izpētes procedūru: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Igors Markušenoks, mob. 27016090, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv.
Kontakttālrunis 65681468, fax. 65681468.

Tirgus izpēte par celtniecības materiālu iegādi

Publicēja 2016. gada 9. febr. 08:18Varaviksne Skola   [ atjaunināja Janis Administrators 2016. gada 9. febr. 08:28 ]

   Krāslavas Varavīksnes vidusskola veic tirgus izpēti par celtniecības materiālu iegādi skolas vajadzībām. Cenas un piedāvājumus lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: sekretare_vvs@inbox.lv vai iesniedzot aploksnē kancelejā (N.Rancāna iela 4, Krāslava, Krāslavas novads ) piecu dienu laikā no sludinājuma pasludināšanas brīža. Tirgus izpētes materiālus var iesniegt brīvā formā, uzrādot ejošāko preču (sk. pielikums) vai pakalpojumu cenas, atlaides citām precēm, piedāvājumus, vai priekšlikumus, tai sk. apmaksas veidu, piegādes vai transporta izdevumus. Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt informāciju par tirgu izpētes priekšmetu: Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Aleksandrs Kļimovs mob. 29384137, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv .
Pasūtītāja kontaktpersona, kas ir tiesīga sniegt organizatorisku informāciju par tirgu izpētes procedūru:
Krāslavas Varavīksnes vidusskolas iepirkumu komisijas loceklis Igors Markušenoks, mob. 27016090, e-pasts sekretare_vvs@inbox.lv. Kontakttālrunis 65681468, fax. 65681468.

1-4 of 4