N.Rancāna 4, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601

Sekretāre, tālr.65681468

e-pasts: varaviksne@kraslava.lv

Vīzija: Mēs kopā ar skolēniem izzinām un izmainām pasauli sev apkārt, apzinām un audzinām sevi šajā pasaulē.

Misija: Kompetenču pieejā balstītas konkurētspējīgas izglītības nodrošināšana pedagogu vadībā, izmantojot mūsdienīgu mācību procesu, attīstot augstu saskarsmes un uzvedības kultūru.

Direktores sleja.

Septembris

Esi sveicināts 2022./23.m.g. Krāslavas Varavīksnes vidusskolā!

2022./2023.mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Noslēdzošais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12.klasei, kā arī līdz ar to sākotnējo rezultātu izvērtēšanu par tās ieviešanas rezultātiem mācību gada beigās.

Mūsu lielais mērķis ir mūsdienīga un kvalitatīva izglītība, kas veido atbildīgus un veiksmīgus cilvēkus. Mums ir svarīgi, lai ikvienam mūsu skolas skolēnam tiktu nodrošināta maksimāli individuāla pieeja. Ikvienam mūsu skolā ir iespēja ne tikai gūt zināšanas un bagātināt sevi intelektuāli, bet arī pilnveidot savas mākslinieciskās dotības un talantu. Skolēni var radoši darboties vairākos skolas kolektīvos.


Skolas direktore Marija Micķeviča

AFS viesskolēns mūsu skolā

Jakob Luetjen.pptx

Zinību diena Krāslavas Varavīksnes vidusskolā

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Akcijas "Vasaras skaistākos mirkļus ķerot" rezultāti

fotokonkurs1.pdf

Miķeļdienas tirdziņš

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Gatavošanas tēva dienai 3.a klasē

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Sveicam skolā

Mūsu lepnums!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Vecāku asambleja

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Paldies skolai!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Keramikas darbnīca

Krāslavas amatniecības centra keramikas darbnīcā mūs laipni sagaidīja keramiķi Valdis un Olga Pauliņi. Valdis Pauliņš bērniem pastāstīja kā var iegūt mālu, kā veidot māla izstrādājumus, parādīja arī krāsni, kurā tiek apdedzināti gatavie trauki.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Krāslava jauniešu acīm

Maija beigās Krāslavas Varavīksnes vidusskolā norisinājās kompetenču nedēļa, kuras laikā 8.a klases skolēnu grupa realizēja Krāslavas novada pašvaldības atbalstīto jauniešu iniciatīvu projektu “Krāslava jauniešu acīm”.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

3.B klase. Kompetenču nedēļa. ‘’Mans mīļākais dzīvnieks’’

Jau pirmdien, 23. maijā, kopā ar skolēniem pārrunājām par KN sasniedzamajiem rezultātiem un uzdevumiem. Skolēni ar interesi piedalījās pārrunās, diskusijās, lasīja dzejoļus un tautas dziesmas par dzīvniekiem, zīmēja, spēlēja ( kustīgās ) spēles, skatījās mācību filmas, izgatavoja aplikācijas. Apspriedām situāciju ‘’Ja nebūtu dzīvnieku …’’

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Kompetenču nedēļa 3.a klasē

Kompetenču nedēļas gaitā 3.a klases skolēni veica pētniecisko darbību. Mūsu pētījumu objekts bija derīgie izrakteņi, kas sastopami tuvākajā apkārtnē un visā Latvijā: smiltis, grants, māls un citi. Skolēni veica novērojumus un eksperimentus ar iežu paraugiem, kurus paši savāca tuvākajā apkārtnē.

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 4 pedagogi gatavojas skolotāju mobilitātes Erasmus + projekta "Esi gatavs izglītoties un pārmaiņām izglītībā" vizītei uz Soverato Itālija. Tēma: kritiskā domāšana, kas saistīta ar radošumu, problēmu risināšanu un vadību.

Projekts tiks finansēts no ES programmas Erasmus +.

Veselības diena

Kopā mēs varam justies labāk!

Enerģiski, aktīvi un veselīgi Krāslavas Varavīksnes vidusskolā sākās 16.septembra rīts. 7.b klases skolēni skolas sporta zālē sagaidīja 1.-6.klašu skolēnus, viņu vecākus un skolotājus uz pasākumu “Veselības diena”, kas tika organizēts Krāslavas novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projekta “Kopā mēs varam justies labāk!” ietvaros.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

7.septembrī sarūpētos pārbaudījumus piedzīvoja un izdzīvoja desmitie: neparasta skolas soma, laika limita ievērošana, dejas solis sadarbībā ar Tik-Toku un sportiņš veselīgās devās. Noslēgumā jauks foto piemiņai un sertifikāts par uzņemšanu skolas saimē.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Vasaras lauciņš “Vai tu tici brīnumiem?” Krāslavas Varavīksnes vidusskolā

Šogad vasaras sākums nelutināja mūs ar siltu un saulainu laiku. Bet auksts un apmācies laiks netraucēja veidot saulainu un siltu gaisotni mūsu skolas vasaras lauciņā 41 bērnam no 1.jūnija līdz 14.jūnijam.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

“Skolas soma” Stikla meistardarbnīca pie Elvīras Škutānes

Krāslavas Varavīksnes vidusskola, 7.a klase

26.05.2022. mēs, 7.a klases skolēni, kopā ar klases audzinātāju Ritu Čerņenko devāmies uz stikla meistardarbnīcu Elvīras Škutānes vadībā.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Sava darba meistari. Kompetenču nedēļa 2. b klasē.

Kompetenču nedēļa sākās 23. maijā. Skolēniem tika piedāvāti uzdevumi ActivInspire, arī darba lapas atbilstošas tēmai. Pēc pusdienām mēs devāmies uz podnieku Pauliņu darbnīcu. Tur mēs apskatījām meistaru darbu izstādi, noskatījāmies videofilmu par podnieka Valda Pauliņa darbu.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Laimes muzejs Indrā

Saulainajā, bet vētrainajā piektdienas dienā 8.a un 10.a klases skolēni devās uz Indru, lai saņemtu savas laimes devu “Laimes muzejā”. Brauciens tika īstenots kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

BRĪNUMI – BLAKUS!

Patecoties programmai ‘’Latvijas skolas soma’’ 3.b klases skolēni ar interesi piedalījās praktiskajās nodarbībās, kuras vadīja Elvīra Škutāne.