N.Rancāna 4, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601

Sekretāre, tālr. 28866869

e-pasts: varaviksne@kraslava.lv

Vīzija: Mēs kopā ar skolēniem izzinām un izmainām pasauli sev apkārt, apzinām un audzinām sevi šajā pasaulē.

Misija: Kompetenču pieejā balstītas konkurētspējīgas izglītības nodrošināšana pedagogu vadībā, izmantojot mūsdienīgu mācību procesu, attīstot augstu saskarsmes un uzvedības kultūru.

Direktores sleja.

FEBRUĀRIS

Klāt aprīlis ar saules spožumu, plaukstošām vizbulītēm un pirmo cīruļu balsīm. Klāt arī Lieldienas. Mūsu skolas skolēni ar skolotāju M. Borodinu -Ignatoviču izveidojuši izglītojošu raidījumu. Noteikti noskatīties vērts!

Nu jau otro gadu dzīvojam pandēmijas apstākļos. Arī izglītību pandēmija ir stipri mainījusi. Dažam labam skolēnam attālinātās mācības(AM) ir attīstījušas spēju patstāvīgi mācīties. Skolotāji ir apguvuši jaunas tehnoloģijas, meklējuši un meklē arvien jaunus risinājumus, lai skolēni apgūtu mācību saturu. Īpaši jaunāko klašu skolēnu vecāki ir pilnveidojuši savas digitālās prasmes.

Skolas direktore Marija Micķeviča

Sveiciens Krāslavai

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Lieldienu viktorīnas konkurss ir noslēdzies

Paldies visiem skolas skolēniem par atsaucību un dalību skolas vēstures stūrīša vadītājas Jekaterinas Aleksejevas izstrādātajā viktorīnā : Ko Tu zini par Lieldienām?

Skolas skaļās lasīšanas konkurss

Lasīšana nedrīkst būt traumējoša. Tās balsta vārdi ir komforts, izvēle, entuziasms.

Ir apkopoti skolas skaļās lasīšanas konkursa rezultāti. Bija saņemti video un audio ieraksti no 32 skolēniem no dažādām klasēm.

pasniedzēju Vaļasprieki

Презентация1.pptx

Lieldienu raidījums – 2021

Labdien, cien.krāslavieši un novada iedzīvotāji.

Pavasaris ir klāt. Pasaule mostas, dienas kļūst garākas, saules staru apskāvienos kūst pēdējais sniegs.

Neskatoties uz ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem, Lieldienu īpašo sajūtu apturēt neizdosies ne dabas anomālijām, ne pandēmijai.

Šogad cilvēku sirdis un dvēseles pārpildītas ar cerību sagaidīt un piedzīvot šo laiku īpaši un neatkārtojami. Katrs no mums vēlas atjaunot spēkus, nezaudēt dzīves prieku, piedzīvot ko jaunu, ilgi gaidītu, patiesu un īstu.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Par konkursiem

Latviešu valodas aģentūra ir izdevusi jaunu radošo darbu krājumu “Izstāsti man savu sapni”. Krājuma redaktors Valdis Rūmnieks uzskata, ka LVA gadskārtējie konkursi ir kļuvuši par pamatīgu kultūras tradīciju. Labākie skolēnu darbi jau četrpadsmito reizi ir publicēti krājumā. Priecē tas, ka arī mūsu skolas skolēni Miroslavs Baženovs, Artjoms Kusiņš, Linda Nipāne un Zahars Popa ir saņēmuši LVA Pateicību par līdzdalību radošo darbu konkursā un grāmatas “Izstāsti man savu sapni” tapšanā. Paldies par atbalstu skolotājām V.Avotai un G.Mikulānei.