N.Rancāna 4, Krāslava, Krāslavas n., LV-5601 

Sekretāre,  tālr.65681468 

 e-pasts: varaviksne@kraslava.lv 

Vīzija: Mēs kopā ar skolēniem izzinām un izmainām pasauli sev apkārt, apzinām un audzinām sevi šajā pasaulē.

Misija: Kompetenču pieejā balstītas konkurētspējīgas izglītības nodrošināšana  pedagogu vadībā, izmantojot mūsdienīgu mācību procesu, attīstot augstu saskarsmes un uzvedības kultūru. 

Direktores sleja.

Janvāris

Man tiešām ļoti gribētos, lai viss, ko esam iepriekšējos gados paveikuši, ietu uz priekšu, lai viss notiek tālāk. Lai neapstājas. Lai skolēni tiek  galā ar tiem darbiem, ar kuriem viņam jātiek galā, visam jābūt kārtībā ar mācībām. Aktīvs, ar savu pārliecību, ar atbildības sajūtu. Lai nebūtu vienaldzīgs pret apkārtējiem, pret notiekošo.

Skolā bērni nāk un aiziet, bet vecākam katrs bērns dots uz mūžu. Vecākam ir jāgrib, jāvar, jāmēģina, jāiniciē sadarbība ar skolas darbiniekiem sava bērna šodienas un nākotnes interešu vārdā. Ja vecāki ignorē skolu, tad skolas prasības ignorē arī bērni, kuri ir vecāku dzīvesstila, uzskatu, izturēšanās spogulis.

Pedagogi. Viss ir atkarīgs no mums pašiem – cik mēs esam vai neesam slinki, lai mainītos. Pat izcilais dzejnieks Rainis ir teicis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” 

Jaunus  izaicinājumus un piepildījumu  Jaunajā  gadā  ikvienam.Lai  veiksmīgs  2.mācību  semestris  mūsu skolā!

Nobeigumā:  " Es saku jums jau dienas simt un piecas - lai puķi dabūtu ir janoliecas." I. Ziedonis

 

Jūsu direktore Marija  Micķeviča

Noderīgi materiāli

Skolēniem

Skolotājiem

Ziemassvētku lasījumi!

Ziemassvētku koncerts!

Vidusskolēnu kongress

Veselības dienas

Spēles angļu valodā bērniem

Krāslavas Novada 

sacensības basketbolā

Ekskursija uz Tartu

Piedzīvojums  kaimiņvalstī Lietuvā.

"Skola skolēnam"

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas  5 jaunieši Renārs,Artēmijs,Marta, Anastasija un Jekaterina piedalās hakatonā "Skola skolēnam".Mūsu jaunieši dienas gaitā risina vienu no izaicinājumiem: "Kādai jābūt skolai,lai es justos emocionāli labi un pieņemts?". Paldies  Jums par atsaucību!

Sveicam, Latvija!

Valsts vēsture ir kā cilvēka dzīve.Diena gaiša, diena tumša.Lai visiem vairāk gaišu dienu!Svētku pasākums 9.-12.kl. skolēniem un skolotājiem, skolas darbiniekiem. 

 Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā 1.-8.klašu skolēni  vēlēja savai valstij daudz baltu dieniņu. Skolēnu dāvanas no sirds – dziesmas un dejas. Lai visiem skaisti svētki! 

Jauniešu iniciatīvu projekts un Krāslavas leģendas

Izglītojas skolotāji

Programmēšanas nedēļa

Piektdiena - vēl viena brīvdiena. 

Nikodema Rancāna konkursa bolvys ir padūtys

Busines Lab pasākums

Miķeļdienas tirdziņš 

Zinību diena Krāslavas Varavīksnes vidusskolā

Gatavošanas tēva dienai 3.a klasē

Sveicam skolā

Akcijas "Vasaras skaistākos mirkļus ķerot" rezultāti

fotokonkurs1.pdf

Baltais vakars vecākiem

Baltais vakars!

Ceturtā svece Adventes vainagā

Sveiciens 3.Adventē!

Otrā svece Adventes vainagā

Šodien dedzam otro sveci Adventes vainagā! Lai miera un prieka pipildīts laiks! 

1.Advente Krāslavas Varavīksnes vidusskolā

Lāčplēša dienā

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, lieli un mazi devās Lāpu gājienā, pieminot brīvības cīnītājus, atceroties mūsu valstij būtiskos vēstures notikumus un vienojoties gaismas ceļā Krāslavā 

Valsts svētki- sirds svētki savai zemei. 

Valsts svētki- sirds svētki savai zemei. Mūsu skola  tērpjas  svētku rotā .Ar sirsnīgiem sveicieniem no Krāslavas  Varavīksnes  vidusskolas   visiem skolēniem, vecākiem, vecvecākiem, darbiniekiem, absolventiem un visiem, kam sirdī Krāslava un Latvija. Augsim lieli garā savai personībai un Latvijai! 

Afisa.pdf

skolēnu sporta spēles dambretē 

“ Tas ir Tavā varā  nest gaismu, kā to sveces dara…  ”

Karjeras nedēļa

“Kritiskā domāšana nākamai paaudzei” 

Labo darbu nedēļa

Starptautiskā skolotāju diena

5. oktobrī, Starptautiskajā skolotāju dienā, Krāslavas Kultūras namā sapulcējās novada pedagogi, lai saņemtu apbalvojumus par savu ieguldījumu jaunās paaudzes skološanā un audzināšanā. 

Krāslavas novada volejbola sacensības B. vecuma grupai

Krāslavas  Varavīksnes vidusskolas 4 pedagogi gatavojas skolotāju mobilitātes Erasmus + projekta "Esi gatavs izglītoties  un pārmaiņām izglītībā" vizītei uz Soverato Itālija. Tēma: kritiskā domāšana, kas saistīta ar radošumu, problēmu risināšanu un vadību.

Projekts tiks finansēts  no  ES  programmas  Erasmus +.

Veselības diena

Kopā  mēs  varam  justies  labāk!

 Enerģiski, aktīvi un veselīgi Krāslavas Varavīksnes vidusskolā sākās 16.septembra rīts. 7.b klases skolēni skolas sporta zālē sagaidīja 1.-6.klašu skolēnus, viņu vecākus un skolotājus uz pasākumu “Veselības diena”, kas tika organizēts Krāslavas novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projekta “Kopā mēs varam justies labāk!” ietvaros.  

7.septembrī sarūpētos pārbaudījumus piedzīvoja un izdzīvoja desmitie: neparasta skolas soma, laika limita ievērošana, dejas solis sadarbībā ar Tik-Toku un sportiņš veselīgās devās. Noslēgumā  jauks foto piemiņai un sertifikāts par uzņemšanu skolas saimē.

2021./2022. m.g.

Mūsu lepnums! 

Vecāku asambleja 

Paldies skolai!

Keramikas darbnīca

Krāslavas amatniecības centra keramikas darbnīcā mūs laipni sagaidīja keramiķi Valdis un Olga Pauliņi. Valdis Pauliņš bērniem pastāstīja kā var iegūt mālu, kā veidot māla izstrādājumus, parādīja arī krāsni, kurā tiek apdedzināti gatavie trauki. 

Krāslava jauniešu acīm

Maija beigās Krāslavas Varavīksnes vidusskolā norisinājās kompetenču nedēļa, kuras laikā 8.a klases skolēnu grupa realizēja Krāslavas novada pašvaldības atbalstīto jauniešu iniciatīvu projektu “Krāslava jauniešu acīm”.

3.B klase.  Kompetenču nedēļa. ‘’Mans mīļākais dzīvnieks’’

Jau pirmdien, 23. maijā, kopā ar skolēniem pārrunājām par KN sasniedzamajiem rezultātiem un uzdevumiem. Skolēni ar interesi piedalījās pārrunās, diskusijās, lasīja dzejoļus un tautas dziesmas par dzīvniekiem, zīmēja, spēlēja ( kustīgās ) spēles, skatījās mācību filmas, izgatavoja aplikācijas. Apspriedām situāciju ‘’Ja nebūtu dzīvnieku …’’

Kompetenču nedēļa 3.a klasē 

Kompetenču nedēļas gaitā 3.a klases skolēni veica pētniecisko darbību. Mūsu pētījumu objekts bija derīgie izrakteņi, kas sastopami tuvākajā apkārtnē un visā Latvijā: smiltis, grants, māls un citi. Skolēni veica novērojumus un eksperimentus ar iežu paraugiem, kurus paši savāca tuvākajā apkārtnē.  

Vasaras lauciņš “Vai tu tici brīnumiem?” Krāslavas  Varavīksnes  vidusskolā

Šogad vasaras sākums nelutināja mūs ar siltu un saulainu laiku. Bet auksts un apmācies laiks netraucēja veidot saulainu un siltu gaisotni mūsu skolas vasaras lauciņā  41  bērnam  no  1.jūnija  līdz  14.jūnijam. 

“Skolas soma” Stikla meistardarbnīca pie Elvīras Škutānes

Krāslavas Varavīksnes vidusskola, 7.a klase

26.05.2022. mēs, 7.a klases skolēni, kopā ar klases audzinātāju Ritu Čerņenko devāmies uz stikla meistardarbnīcu Elvīras Škutānes vadībā.

Sava darba meistari. Kompetenču nedēļa 2. b klasē.

Kompetenču nedēļa sākās 23. maijā. Skolēniem tika piedāvāti uzdevumi ActivInspire, arī darba lapas atbilstošas tēmai. Pēc pusdienām mēs devāmies uz podnieku Pauliņu darbnīcu. Tur mēs apskatījām meistaru darbu izstādi, noskatījāmies videofilmu par podnieka Valda Pauliņa darbu.

Laimes muzejs Indrā

Saulainajā, bet vētrainajā piektdienas dienā 8.a un 10.a klases skolēni devās uz Indru, lai saņemtu savas laimes devu “Laimes muzejā”. Brauciens tika īstenots kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros. 

BRĪNUMI – BLAKUS!

Patecoties programmai ‘’Latvijas skolas soma’’ 3.b klases skolēni ar interesi piedalījās praktiskajās nodarbībās, kuras vadīja Elvīra Škutāne.