Konkursi

"Humanitārā akadēmija jauniešiem" (HAJ) aktivitātēs

Labdien!

Vēlamies aicināt skolēnus iesaistīties Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes jauniešu interešu izglītības skolas "Humanitārā akadēmija jauniešiem" (HAJ) aktivitātēs, kas sāksies 2021. gada 9.oktobrī.

Jauniešu interešu izglītības skola "Humanitārā akadēmija jauniešiem" Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau vienpadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. Humanitārā akadēmija jauniešiem ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.-12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību - 10 papildu punktus stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Silti aicinām skolu 10.-12. klašu audzēkņus un citus interesentus piedalīties "Humanitārajā akadēmijā jauniešiem", kas ir iespēja pilnveidoties, piedaloties dažādās jauniešiem saistošās nodarbībās, kā arī sagatavošanās "lielajai" dzīvei, iepazīstot universitātes auditorijas, docētājus, lekciju formas un citas ar studenta ikdienu saistītas lietas.

Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv

Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Plašāka informācija https://du.lv/fakultates/humanitara-fakultate/humanitara-akademija-jauniesiem/

https://www.facebook.com/humanitaraakademijajauniesiem/

https://du.lv/humanitara-akademija-jauniesiem-aicina-pieteikties-macibam-8/

Ļoti priecāsimies, ja izplatīsiet šo informāciju savās mājas lapās un lapās Facebook (skat. pielikumu)!

Pateicamies par sadarbību un ceram uz jūsu atsaucību!


Cieņā

HAJ organizatori

Biznesa_ideju_konk__nolikums_2021-Varaviksnes.docx