1. stāvs

Foajē

Pirmā stāva foajē ir vieta, kur norit skolas dzīves skaistākie mirkļi - skolēni ienāk skolā, jauniešu īslaicīgie tikšanās brīži, jo lielie un ērtie soli vilina uz sarunu, dažādas izstādes, svētku dekori, svētku priekšvakara noskaņojums, jaunumi skolas televizorā, svinīgie pasākumi. Šeit var uzzināt svarīgāko iz skolas dzīves. Te skolas dežurants seko mūsu drošības procesam.

Skolas garderobe

Te ikviens ienāk no rīta un pēcpusdienā. Ērta un mūsdienīģa


Sporta zāle

Sporta zālē notiek sporta nodarbības, bet pēc stundām sākas basketbola,volejbola, futbola treniņi. Tajā ir viss, lai ikviens skolēns uzturētu sevi teicamā fiziskā formā. Sporta zālē notiek skolas, novada un reģiona sacensības dažādos sporta veidos.

Ēdnīca

Ēdnīcā par mūsu veselību un labsajūtu rūpējas profesionāļi.Veselīgs ēdiens, precīzs kaloriju skaits un omulīga ēdamzāle palīdz noskaņoties mācībām un darbam.

Latviešu valodas kabinets

Latviešu valodas kabinetā skolēni apgūst ne tikai latviešu valodu, bet mācās debatēt, kritiski spriest, paplašina redzesloku.

Skolas vēstures stūrītis

Vēstures stūrītī atrodas stendi, kuros atainota skolas vēsture kopš atvēršanas brīža - 1989.gada 1.septembra līdz 2015.gadam. Spilgtākie notikumi laiku lokos.

Direktores kabinets

Direktores kabinetā pieņem svarīgākos un atbildīgākos lēmumus skolas dzīvē, te uzklausa ikvienu, sniedz padomu katram. Kabinets ir neliels, lietišķi un mājīgi iekārtots.

Skolotāju istaba

Skolotāju istaba iekārtota tā, lai te varētu gan atpūsties, gan strādāt. Dažreiz te notiek skolotāju un vecāku individuālās sarunas, nelielas sanāksmes vai apspriedes. Pie sienas svarīga un noderīga informācija.

Mājturības kabinets

Mājturības kabinets ir lieliska un vērtīga iespēja mūsdienās iemācīties strādāt ar rokām: zāģēt, ēvelēt, lodēt, izgriezt, uz papīra izklāstītās idejas īstenot jaukos darinājumos.