2. stāvs

Otrā stāva gaitenis

Otrā stāva gaiteņos atrodas informatīvie stendi: jaunākā informācija no AFS, Etwinning, Erasmus+. Ikvienu priecē mūsu skolēnu tematisko darbu izstādes, kuras vizuālās mākslas skolotāji pastāvīgi nomaina.

Ķīmijas kabinets

Ķīmija ir nopietns priekšmets. Tā apguvei ir viss nepieciešamais - mūsdienīgi aprīkots kabinets un laboratorijas telpa, kurā skolēni veic eksperimentus un laboratorijas darbus, eksperimentē, secina un analizē. Kas zina, varbūt kāds no viņiem kļūs par zinātnieku.

Angļu valodas kabinets

Angļu valodas kabinetā vienmēr ir skolēni, jo notiek gatavošanās olimpiādēm, starptautiskiem konkursiem un eksāmeniem. Visi labi zina, ka angļu valoda ir TOP priekšmets.

Bioloģijas kabinets

Bioloģijas kabinetā skolēni dodas izzinošos ceļojumos, kur kopā ar skolotāju pēta dabu un tās likumsakarības.


Matemātikas kabinets

Matemātikas kabinets nav izņēmums. Mācību stundas un konsultācijas interesantas padara interaktīvā tāfele, kura kļuvusi par mūsu skolas dzīves neatņemamo sastāvdaļu.

Psihologa kabinets

Psihologa kabinets ir skolēnu vidū labi pazīstama un bieži apmeklējama telpa. Uz šejieni dodas tad, kad ir grūti, slikts garastāvoklis, nepieciešama sirsnīga saruna, palīdzība vai radusies vēlme dalīties iespaidiem, labiem notikumiem.

Skolas medmāsas kabinets

Skolas medmāsas kabinetā ir divas telpas – uzgaidāmā un procedūru. Telpas ir gaišā krāsā, lai noskaņojums uzlabojas, bet līdz ar to arī veselība. Te var nosverties, uzzināt savu augumu, noskaidrot redzi, saņemt pirmo medicīnisko palīdzību, aprunāties un saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar pašsajūtu.

Krievu valodas kabinets

Krievu valodas un literatūras kabinetā pēc stundām pulcējas skolēni, kuriem valoda ir sevis apliecināšanās un piepildījuma iespēja, lai piedalītos Ziemassvētku lasījumos un jauno dzejnieku konkursā.